http://www.topkvetinac.cz/
 
Rychlé vyhledávání

Facebook
Sdílet

Navigace: samozavlažovací květináče Lechuza -> Lechuza

Lechuza

 

Pro všechny, kteří chtějí mít krásné rostliny bez starostí, vyvinula Lechuza květináče, jejichž design již sám o sobě zdobí byt, dům či zahradu. Svou propracovanou funkčností nabízí tolik předností, že daleko předstihují ostatní květináče. Květináče jsou vyráběny v mnoha barevných variantách s kvalitním lakováním - s keramickým nebo kovově efektním leskem.  

Co odlišuje Lechuzu od ostatních květináčů? 
Odolnost proti nárazu: stabilní umělá hmota nepraskne ani tehdy, když se květináč převrhne. 
Odolnost vůči UV záření: ušlechtilý keramický a kovově efektní lesk je neměnný po mnoho let.
Mrazuvzdornost: i když je sníh a silný mráz – Lechuza květináče odolávají každému počasí. 
Vysoká jakost: všechny květináče Lechuza jsou vyrobeny v Německu. Je využíváno zkušeností firmy Playmobil, která je známá jako celosvětově úspěšný výrobce hraček již po desítky let díky svému know-how při zpracování umělé hmoty.
 
 

Systém pěstování – promyšlený do detailu. 
Květináče Lechuza nejsou jen ozdobnými obaly, neboť rostliny se sázejí přímo, jako do pěstebního květináče. Nepotřebujete také žádné podmisky, neboť díky spodnímu zavlažování Lechuza pracuje vodní koloběh u rostliny jako ve volné přírodě; převlhčení je vyloučeno, známé chyby v zálivce a hnojení se tak stávají minulostí.
 
 

Vše je promyšleno – počítáme i s deštěm
Květináče Lechuza jsou díky spodnímu zavlažování použitelné i venku. Přebytečná dešťová voda odtéká pryč – zásobník vody zůstává plný a obstarává vaši rostlinu.
 
 


Je jedno, zda jste několik dní pryč, anebo přes den prostě nemáte čas na náročnou péči o rostliny, LECHUZA vše zastane za vás.

S
 LECHUZOU jsou vaše rostliny zabezpečeny až na 12 týdnů (dle velikosti rostliny a umístění květináče) a to zásobou vody a živných látek, které potřebují ke svému optimálnímu růstu.

Jen LECHUZA si takto dobře poradí jak doma, tak i v zahradě. LECHUZA je vždy optimální. Pokud vyšroubujete ventil ve dně květináče, pak samozavlažovací sada funguje i venku při silných deštích. Aniž by byla vaše rostlina přelitá, je přece stále zásobena dostatečným množstvím vody a živin jak potřebuje.

Mohl vám někdy něco takového nabídnout 
jiný systém pro pěstování rostlin v takto důmyslném spojení?

Tak pracuje LECHUZA: Zásobník na vodu se naplní a vaše rostlina se pak až 12 týdnů „zásobuje sama“, aniž byste jí museli mezitím zalévat. 
 


1. Ukazatel stavu vody
(Plně kontroluje potřebu zálivky.)
 

2. Plnící šachta
(Snadné plnění vodou a hnojivem.)
 

3. LECHUZA-PON jako dělící, drenážní vrstva.
(Rovnoměrně dávkuje vodu, přiváděnou ke kořenům rostliny.)
 

4. Dělící dno
(Vytváří u dna nádoby květináče zásobník na vodu.)
 

5. Rostliny se nesází přímo do květináče, nýbrž do praktické vyjímatelné vložky, pokud není uvedeno v popisu výrobku jinak (viz. levnější verze květináčů) 

6. Šroubový ventil ve dně (2x)
(Při venkovním umístění se odstraňuje, aby mohla odtékat přebytečná dešťová voda.)
 

U květináčů CUBICO a DELTA se samozavlažovací


 

 


A | A
Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.